Forum de Discutie Online
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Amalia's Top Store List

In jos

Amalia's Top Store List Empty Amalia's Top Store List

Mesaj Scris de Vizitato Joi 12 Aug 2010 - 15:38

Amalia's Top Store List Amalist

In aceasta categorie m-am gandit sa includ lista mea de magazine favorite.Astept sa vad si lista voastra de magazine.

Baiastice-Slurl Baiastice Mainstore
Cu siguranta unul dintre cele mai cunoscute magazine din second life .Baiastice creeaza haine/pantofi/skinuri/si multe accesori de calitate. Pentru cei care nu au vizitat inca magazinul, le recomand sa o faca.

Laqroki-Slurl Laqroki Mainstore
Daca va-ti intrebat de unde imi cumpar skinurile,raspunsul este Laqroki .Este magazinul meu favorit cand vorbim de skinuri .Ador machiajele ,si culoare pielii .De aceea eu ii consider unii dintre cei mai buni designeri.Au skinuri atat pentru barbati cat si pentru femei.

Lelutka-Slurl Lelutka Mainstore
M-am indragostit de Lelutka cand au lansat colectia Lelutka Ultra. Am fost extrem de impresionata. De atunci am devenit o clienta fidela de a lor .Ce vei gasi la Lelutka?Skinuri foarte faimoase, haine de inalta calitate,diferilte stiluri de par ,pantofi si bijuterii .Merita sa faci o vizita.

Nicky Ree-Slurl Nicky Ree Mainstore
Daca sunt invitata la o petrecere unde trebuie sa ma imbrac elegant,exista un singur magazin in care am increde ,si acela e Nicky Ree. Aici vei gasi unele dintre cele mai frumoase rochii .Si cel mai mult imi place ca lanseaza aproape saptamanal ceva nou.

Sky Everett- Slurk Sky Everett Mainstore
Este magazinul de par pe care eu il folosesc inca de cand am intrat in lumea modei .Nu stiu daca exista careva care poate sa o intreaca pe Sky. Intradevar nu are multe lucruri de vanzare,si lanseaza rar ceva nou ,dar frezele ei au ramas in istoria modei virtuala. Si pretul e pe masura..

JCNY -Slurl JCNY mainstore
Ador sa cumpar perle si diamante,iar JCNY e locul potrivit. Probabil unul dintre magazinele din second life care are cea mai mare publicitate. Bijuterile sunt pur si simplu fabuloase. Nu poti sa spui ca te-ai jucat second life daca nu ai vizitat acest magazin.

Redgrave -Slurl Redgrave Mainstore
Redgrave este o echipa de 3 designeri care au revolutionat lumea virtuala. Este cu siguranta unul dintre cele mai faimoase magazine unde vei gasi skinuri pentru femei si barbati ,papuci si cateva hainute.

O sa adaug noi magazine in curand.Pana atunci astept sa vad lista voastra.
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum